выйти из комнаты topreal.org
Знижка в день народження

Знижка в день народження на проходження квест-кімнати

Знижка в день народження поширюється на всі квест кімнати організатора 60minutes для команд з іменинником і на протязі 7 днів після дня народження. Дана акція діє при прямому бронюванні квест-кімнати на нашому сайті 60minutes.com.ua або за телефонами: (095) 125-71-57, (097) 165-36-27.

День народження - це свято, яке ми чекаємо цілий рік і в цей день, хочеться закарбувати в пам'яті найяскравіші емоції та спогади, які залишилися б з нами на цілий рік.

Знижка в день народження 30% від організатора квест кімнати «60 minutes» - наш подарунок усім іменинникам, які хочуть креативно відсвяткувати свій день народження.

Відвідування квест кімнати в день народження подарує море вражень і масу позитивних емоцій як імениннику так і його гостям. Вибираючи такий варіант святкування дня народження будьте впевнені Ваші гості будуть в захваті і ще довгий час при зустрічі Ви будете згадувати ті яскраві і позитивні хвилини проведені в квест кімнаті.

У квест кімнаті всі гравці будуть активно взаємодіяти між собою, що дасть можливість відкрити нові «таланти» в уже здавалося б «старому» другові. Ніщо так не зближує людей як спільна діяльність яка спрямована на загальний результат плюс замкнутий простір, безумовно стане об'єднуючим фактором.

День народження в квест кімнаті - це гідна альтернатива банального застілля, будь то вдома чи в ресторані. Багато видів дозвілля вже були Вами випробувані, ... і Ви не хочете повторюватися? Відсвяткуйте свій день народження в квест кімнаті, немає нічого дорожчого прожитих емоцій і вражень, які залишаться з Вами назавжди.

Ми пропонуємо квест кімнати різних жанрів і на будь-який смак, що допоможе вибрати саме те, що буде цікаво імениннику і його гостям.

Губитеся у виборі подарунка іменинникові? Точно вгадаєте, якщо подаруєте йому 60 хвилин незабутніх вражень з квест кімнатою 60minutes! Яскравий подарунковий сертифікат дасть можливість відвідати квест кімнату в зручне для іменинника день і час

Персонал розважального центру «60 minutes» гарантує вам гарний настрій і душевну атмосферу і готовий взяти участь в врученні подарунка ... Ми пропонуємо заховати Ваш подарунок імениннику в одній з локацій кімнати, що буде вельми несподіваним і приємним сюрпризом для іменинника. Для цього необхідно завчасно зв'язатися з адміністратором квест кімнати «60minutes» і уточнити деталі.