выйти из комнаты topreal.org
Знижка на другу кімнату

Знижка на проходження другої кімнати 20%

Якщо Ви пройшли гру в одній з наших квест-кімнат і відразу хочете продовжити проходження в інших кімнатах, ми Вам подаруємо ще знижку -20% на проходження 2-ї кімнати за умови наявності вільних не заброньованих квест-кімнат! Знижка на другу кімнату поширюється на всі квест кімнати організатора 60minutes. Дані акції діють при прямому бронюванні квест-кімнати на нашому сайті 60minutes.com.ua або за телефонами: (095) 125-71-57, (097) 165-36-27.

Ви не знаєте, як провести вільний час? Розважальний центр «60 minutes» пропонує це зробити цікаво і з користю для інтелекту. Відвідайте одну з наших квест-кімнат і отримаєте знижку 20% на проходження другого квесту.

У нашому житті часто буває так, що вільного часу багато, а як його провести щоб потім було що згадати ми не знаємо. Проходження квесту в тематичних кімнатах від «60minutes» внесуть у ваше життя нотки пригод і авантюризму, а ми подаруємо вашій веселою команді 20% знижку на проходження другого квест-кімнати.

Навіщо себе обмежувати в пригоди, адже це так захоплююче відчути себе героєм пригодницьких подій або кримінальних обставин, при цьому знаходиться в повній безпеці!

У разі якщо Ви з близькими проходили одну з наших кімнат, я не буду вам розповідати що ви отримаєте море позитивних емоцій і душевну атмосферу від нашого персоналу. Ви в цьому вже переконалися самі. Ми можемо тільки подарувати вам знижку на нове захоплюючі враження від розважального центру «60minutes».

Отримай знижку на відвідування квест-кімнати від розважального центру «60 minutes» прямо зараз!