выйти из комнаты topreal.org
Знижки студентам

Знижки студентам 20%

Квест-кімнати розраховані на команду від двох до чотирьох учасників, якщо у вас велика компанія це не проблема, ви можете, розділиться на групи і пройти різні квести одночасно.

Знижки студентам поширюється на всі квест кімнати організатора 60minutes для команд студентів, якщо всі учасники пред'явили студентський квиток. Дані акції діють при прямому бронюванні квест-кімнати на нашому сайті 60minutes.com.ua або за телефонами: (095) 125-71-57, (097) 165-36-27.

У студентів Києва та гостей столиці, є можливість відвідати одну з квест-кімнат «60minutes» зі знижкою 20% і незабутньо провести час. Знижка для студентів поширюється абсолютно на всіх студентів за умови, якщо в квесті беруть участь тільки студенти, які пред'явили студентський!

Ми знаємо, що стипендії маленькі, а цікаво провести час в колі однокурсників хочеться! Скориставшись знижкою в 20% на відвідування квест-кімнати для студентів, ваша весела компанія цікаво проведе час і істотно зменшить витрати на відпочинок.

Проходження квесту - це хороший спосіб відволіктися від монотонної і нудної навчання а, заодно активно провести час, щоб перевірити свою інтуїцію, логіку в нестандартній для вас обстановці. Проходження квест-кімнати дає можливість відчути себе героєм фільму і ніяке 3D кіно з цим не зрівняється!

На теперішній час в Києві студент може знайти безліч різноманітних розваг, але мало де на них даються знижки студентам, якщо у вас немає дисконтної картки! У нас студенти можуть розраховувати на знижку, якщо він прийшов перший або десятий раз в розважальний центр «60minutes», головне не забути студентський і позитивний настрій.

У нас ви знайдете квест саме такого жанру який сподобається всій вашій дружній компанії.

Каталог квест-кімнат на які поширюються знижка для студентів:

  • жанр містика «Між 2-ма світами»
  • жанр кримінал «Блок смертників»
  • жанр пригоди «Чемоданна фабрика»
  • жанр жахи «Морг. Нічне чергування"

Студент повинен проводити цікаво час, так що не втрачайте час отримаєте знижку для студента 20%, вибирайте квест-кімнату і вирушайте в захоплюючу подорож.

Отримай знижку на відвідування квест-кімнати від розважального центру «60 minutes» прямо зараз!