выйти из комнаты topreal.org
Правила квест комнат в Киеве 60minutes

Правила квест кімнат.

Що таке квест-кімната?

Квест-кімната - це квест гра в реальному житті, в реальної кімнаті з тайниками, головоломками та іграми на логіку! Ви можете опинитися в ув'язненні в самих незвичайних місцях: у висновку блоку смертників палаючої тюрми, в містичних кімнатах між 2-х світів, в старому міському морзі або в іншому незвичайному місці. Для того щоб двері квест-кімнати відчинилися, потрібно пройти певну сюжетну лінію і виконати свою місію!

Читати далі...
Успех квест-комнаты 60minutes в Киеве – в деталях!

Успіх квест-кімнати 60minutes в Києві – в деталях!

Ні для кого не секрет, що квест-кімната в Києві 60minutes користується оглушительною популярністю. На це існує маса причин.

Одна з них – це пророблений сюжетний сценарій квест-кімнати, хитросплетіння локацій, таємниць і загадок квестів в реальності.

Досвідчені квест-сценаристи знають, як зацікавити відвідувача квестів і використовують свої таланти для написання дивовижних історій для локацій квест-кімнат в Києві!

Читати далі...
Подарочный сертификат на квест в реальности в Киеве

Подарунковий сертифікат на квест в реальності - початок мандрівки в загадковий світ пригод!

Оригінальні подарунки – найкраще, що можна подарувати на день народження другу. Хочете здивувати або спантеличити? Подарунковий сертифікат на проходження квесту в реальності за оригінальним сценарієм - це відмінний спосіб випробувати себе і своїх друзів, «відірватися» в квест-кімнаті по повній!

Якщо ви шукайте адреналін і пригоди в реальності, нові враження або просто хочете «струсити» себе – дерзайте, квести в реальності чекають Вас!

Читати далі...

 

Тайники и множество локаций в квест комнате в Киеве 60minutes

Оригинальні тайники та багато локацій в кажній з квест-кімнат!

Як додати новизни і адреналіну в своє життя? Квест-кімната в Києві з безліччю локацій і схованок – відмінна ідея для тих, кому не вистачає свіжих вражень в Києві. Ми пропонуємо Вам обрати будь-яку квест-кімнату і виконати різні завдання на логіку і реакцію. У кожній локації наших квест-кімнат є додаткові тайники, які приведуть до нової сюжетної лінії або її відгалуження. Вирішуйте смислові завдання, вгадуйте або використовуйте інтуїцію, щоб вийти з квест-кімнати якомога раніше.

Читати далі...

Жанры квестов в реальности - квест-комната в Киеве 60minutes

Вибирайте жанри квеста в реальності!

Набридли монотонні міські розваги, хочете чогось нового, свіжого? Щоб кров у венах буквально вирувало? Вихід є!

Наша квест кімната 60minutes дає можливість урізноманітнити своє дозвілля відвідуванням квестів в реальності в Києві за доступні гроші.

Весь світ грає в квести в реальності, використовуючи логіку, інтуїцію та кмітливість!

Заінтриговані? Тоді почнемо! Що ми пропонуємо при відвідуванні квесту в реальності в Києві?

Читати далі...