выйти из комнаты topreal.org
Сертифікат на відвідування квест кімнати
Оригінальні подарунки – найкраще, що можна подарувати на день народження другу. Хочете здивувати або спантеличити? Подарунковий сертифікат на проходження квесту в реальності за оригінальним сценарієм - це відмінний спосіб випробувати себе і своїх друзів, «відірватися» в квест-кімнаті по повній!

Якщо ви шукайте адреналін і пригоди в реальності, нові враження або просто хочете «струсити» себе – дерзайте, квести в реальності чекають Вас!


Подаруйте сертифікат на квест в реальності одному або зробіть приємний подарунок собі з друзями. Вас чекає квест в реальності - квест-кімната з головоломками, шифрами і ключами. Далеко не кожному вдається розгадати таємниці і загадки квесту в реальності. Але може бути, ви один з небагатьох?

На прохождение квеста в реальности мы даем всего один час. Как думаете, это много или мало на прохождение квеста? Решите все загадки в квесте в реальности или проиграйте. Все просто!

 

Як грати в квести в реальності?


Подарунковий сертифікат на квест в реальності – це вхід в квест-кімнату для команди від 2-х до 4-х чоловік. Ніхто заздалегідь не знає, які загадки квесту в реальності потрібно розгадати, щоб вийти з ізольованого простору квест-кімнати.

У команди є рівно 60 хвилин на те, щоб осягнути всі таємниці квест-кімнати, квесту в реальності. В квест-кімнаті можуть бути головні і другорядні лінії, виконуючи завдання для яких, ви відкриєте наступний етап.

Суть полягає в тому, щоб, проходячи всі локації з загадками і тайниками, знайти вихід з квест-кімнати в обумовлений час – 60 хвилин!

 

Альтернативні сценарії квестів в реальності.

У наших квест-кімнатах є безліч різних сценаріїв квестів в реальності в жанрі кримінал, жахи, містика і пригоди. Купуючи сертифікат на відвідування квесту в реальності для подарунка, Ви вибираєте будь-який з них, при цьому без посвячення в деталі загадок квест-кімнат. Таким чином, відвідування квесту в реальності буде сюрпризом не тільки для іменинника, але і для його команди! Ми навмисно не розголошуємо інформацію про сюжетної лінії квесту в реальності. Але інтерес не тільки в самому сценарії квест-кімнати, але і в тому, як поведуть себе учасники квесту в реальності в тих чи інших обставинах. Для деяких квест в реальності - це гра на міцність дружби, для когось- оригінальна розвага чи модна фішка. Як би там не було, наші квести в реальності, квест-кімнати користуються величезною популярністю!

 

Сертифікати на відвідування квестів в реальності – оригінальний подарунок!

 

Ми прислуживаемся до побажань наших клієнтів при відвідуванні квестів в реальності. За Вашими численними проханнями ми розробили серію подарункових сертифікатів на проходження квестів в реальності, щоб всі охочі могли спробувати свої сили в новому напрямку! Сьогодні сертифікати на проходження квестів в реальності набувають ті, хто вже встиг оцінити фантазію наших сценаристів квест-кімнат різних жанрів. Крім того, для багатьох квести в реальності - це розвага, як і раніше є новинкою. Ми зробили її доступною! Сертифікати на проходження квесту в реальності можна замовити у телефонному режимі, у зручний для Вас час. З нами можна зв'язатися всіма зручними способами. Контакти для придбання сертифіката на проходження квесту в реальності вказані на сайті. Попередньо за тиждень можна узгодити дату і час для проходження квесту в реальності. Ми рекомендуємо заздалегідь дізнаватися розклад, так як деякі дати бронюють заздалегідь (іноді за тиждень).

Всі бажаючі отримати сертифікати на проходження квесту в реальності можуть звернутися до нас в соціальних мережах, всі посилання є на сайті. Якщо у Вас виникли питання або побажання, із задоволенням вислухаємо і відповімо на питання. Дзвоніть і пишіть у будь-який час!