выйти из комнаты topreal.org
Тайники квест-комната в Киеве 60minutes Як додати новизни і адреналіну в своє життя? Квест-кімната в Києві з безліччю локацій і схованок – відмінна ідея для тих, кому не вистачає свіжих вражень в Києві.

Ми пропонуємо Вам обрати будь-яку квест-кімнату і виконати різні завдання на логіку і реакцію. У кожній локації наших квест-кімнат є додаткові тайники, які приведуть до нової сюжетної лінії або її відгалуження.

Вирішуйте смислові завдання, вгадуйте або використовуйте інтуїцію, щоб вийти з квест-кімнати якомога раніше.

Прямо зараз Ви можете вибрати будь-який жанр з чотирьох квест-кімнат. Вас чекає дивовижна подорож у світ містики або пригод – вирішуйте самі, що Вам ближче і перемагайте! У вас є унікальна можливість розгадати таємницю божевільного доктора, який хоче перемогти смерть, або вибратися з камери смертників до страти!

Але це ще не все! Новинки від квест-кімнати! Спеціально для наших клієнтів ми відкриваємо ще дві локації. Для любителів видовищ і фільмів жахів – нічне чергування в міському морзі.

Що ви відчуєте в квест-кімнаті за 60 хвилин? Дізнайтеся, відкривши для себе цю кімнату! Нова квест-кімната «Валіза фабрика» - боротьба з механічними механізмами в покинутій чемоданної фабриці.

Зникли всі робочі чемоданної фабрики! Що робити? У чому загадка і як її розгадати? Задачки на логіку – ось головний ключ до виходу з кімнати! Чи встигнете ви за годину відкрити всі схованки, заховані на локаціях і вийти з кімнати? Унікальна пропозиція для Вас!

Хочете дивовижних пригод і отримання нереальних емоцій? Просто «полоскотати нерви», випробувавши всі почуття мисливців за паронормальным? Це реально: в квест кімнаті вас чекають нові, яскраві враження. Ми гарантуємо. Кожен квест в реальності – це оригінальний сценарій квест-кімнат на різні жанри, розроблений нашими сценаристами від 60minutes.
Тайники квест-комната в Киеве 60minutes

Якісна проробка деталей квестів в реальності, продумана сюжетна лінія квест-кімнат, приголомшливі своєю натуральністю інтер'єри кімнати – одним словом, оригінальний продукт у світі розваг. Такого немає ніде! І у Вас є рідкісна можливість випробувати себе прямо зараз, занурившись в нові враження при відвідуванні квест-кімнат від 60minutes.

 

Як вибрати квест-кімнату?

Немає нічого простіше: на нашому сайті представлені всі жанри квест-кімнат – вибирайте будь-яку з них, просто якшо по пункту меню. Під описом є календар відвідин квест-кімнат з зручним інтерфейсом. Потрібно тільки вибрати дату і клацнути по ярлику з відповідним часом. Ми звертаємо Вашу увагу на те, що краще заздалегідь ознайомитися з усіма деталями – вартістю, віковими обмеженнями і датою відвідування квест-кімнати. Рекомендуємо бронювати час відвідування кімнати заздалегідь – у нас дуже багато бажаючих! Ви також можете зателефонувати нам у зручний час за телефонами, вказаними на сайті та оформити бронь квест-кімнати силами нашого адміністратора. Ми працюємо для Вас, тому із задоволенням підемо назустріч клієнтам! Квест в реальності в Києві зовсім поруч – отримаєте свою дозу адреналіну, розслабтеся, відкрити нові грані свого «Я»!

 

Готові зануритися в світ нестримної містики і веселощів, випробувати сильні емоції, об'єднатися з друзями для загальних цілей? Якщо так, ласкаво просимо в квест-кімнати від 60minutes!