выйти из комнаты topreal.org
Успех квест-комнаты в реальности от 60minutes в Киеве

Ні для кого не секрет, що квест-кімната в Києві 60minutes користується оглушительною популярністю. На це існує маса причин. Одна з них – це пророблений сюжетний сценарій квест-кімнати, хитросплетіння локацій, таємниць і загадок квестів в реальності. Досвідчені квест-сценаристи знають, як зацікавити відвідувача квестів і використовують свої таланти для написання дивовижних історій для локацій квест-кімнат в Києві!

Чому нас люблять?

Мета нашої роботи – якісні та оригінальні розваги в квест-кімнатах, тому ми не розмінюватися на дрібниці і завжди готові до нового. Цей підхід забезпечив нашим квест-кімнатах оглушливий успіх, але ми не зупиняємося на досягнутому. Сьогодні у нас є дві готові квест-кімнати і ще дві ми готуємо до відкриття.

Особливу увагу ми приділяємо деталізації квест-кімнати – всі елементи декорацій суворо підібрані зі сценарієм квесту в реальності. Деякі вироби для локацій наших квест-кімнат для нас створюють кращі майстри тільки під замовлення. Використовуючи в квест-кімнатах лише речі з історією, ми вносимо затишок і атмосферність в кожну з квест - кімнат, як задумано нашими сценаристами, режисерами та креативниками.

Квест-кімната повинна не просто «подобатися», але і вселяти певні почуття. Містичний квест в реальності – це страх, несподіванка, напруга. Ужастики люблять люди, які звикли до адреналіну, хочуть відчути смак життя, відчути як «закипають» вени. Пригоди в реальності– це пошук себе і розкриття загадок в квест-кімнатах. Захопити Вас у світ квесту, в реальності може тільки по-справжньому продумана стилістика й деталі. Всьому цьому ми цьому приділяємо належну увагу при розробці квесту в реальності.

 

Звуковий супровід в квест-кімнатах.

 

Який квест в реальності без звукової доріжки? Вміння правильно вибирати звук – талант для звукорежисера. Використовуючи якісний сценарій квест-кімнати, він підбирає всі необхідні атрибути.

Успех квест-комнаты в Киве 60minutes

Квест в реальності має бути правдоподібним, і ми робимо все можливе для того, щоб відвідування квест-кімнати сподобалося кожному з Вас! Так народжується містична, гнітюча або, навпаки, весела, жвава атмосфера квест-кімнат, в залежності від того, який квест в реальності Ви вибираєте сьогодні! Скористайтесь можливістю випробувати щось нове! Забронюйте місце в квест-кімнаті або купіть сертифікат!

Спеціальна пропозиція – подарункові сертифікати в квест-кімнату!

Багато відвідувачів квест-кімнат хочуть подарувати частинку своїх пригод своїм друзям! Ми розробили спеціальну програму для всіх бажаючих – подарункові сертифікати на відвідування квест-кімнат в подарунок для себе або друга. Подарунковий сертифікат в квест-кімнату вибирайте за доступною ціною! Як зробити замовлення на покупку сертифіката або відвідування квест-кімнати? Ми пропонуємо три варіанти на вибір. Клієнт може зробити замовлення прямо на сайті, використовуючи зручний інтерфейс календаря на відвідування квест-кімнат, розташованого на старицях з квестами. Після чого Вам прийде СМС з підтвердженням бронювання від нашого адміністратора.

Можна оформити заявку на покупку сертифіката або участь у квесті по телефону, вибрати квест-кімнату, яку з тих, що вказані на сайті. Повідомте, будь ласка, дату і час нашому адміністратору і поставте бронь квест-кімнати. В якості альтернативного варіанту – замовлення і покупка подарункових сертифікатів на відвідування квест-кімнати в Києві для великої компанії друзів, які хочуть весело провести час! Якщо у вас є питання, телефонуйте нам в зручний час!