выйти из комнаты topreal.org
Жанры квеста в реальности квест-комната в Киеве 60minutes

Набридли монотонні міські розваги, хочете чогось нового, свіжого? Щоб кров у венах буквально вирувало? Вихід є! Наша квест кімната 60minutes дає можливість урізноманітнити своє дозвілля відвідуванням квестів в реальності в Києві за доступні гроші. Весь світ грає в квести в реальності, використовуючи логіку, інтуїцію та кмітливість! Заінтриговані? Тоді почнемо!
Що ми пропонуємо при відвідуванні квесту в реальності в Києві? Перш за все, ми пропонуємо незабутні пригоди, так, як в «Індіана Джонса» або «Надприродне»! Відвідуванням квесту в реальності - це дійсно як в кіно – можна не сумніватися. Сотні людей при відвідуванні квестів в реальності в Києві не можуть помилитися у вірності свого рішення, саме тому нашу квест-кімнату відвідує кілька десятків людей на день. Ви можете бути одним з них!

Квест в реальності в Києві в жанрі містики «Між 2-ма світами» – зустріч з потойбічним світом. Чи є він? Які таємниці він приховує? І як вибратися з квест-кімнати, населеної духами, за 60 хвилин? Життя або смерть – ось в чому питання. Познайомтеся з обезумевшім доктором, який намагається забрати дочку біля самої Смерті!

Численні досліди, темні матерії, невдачі і еліксир. Небіжчики починають оживати? Але щось пішло не так. Зупиніть злого доктора і виправте його помилки за 60 хвилин. Впораєтеся?

Квест в реальності в Києві в жанрі кримінал «Блок смертників» в міській в'язниці – гибле місце і останній притулок сотні ув'язнених. Один з них вже знайшов свій шлях, але сталася трагедія. Її деталі ретельно замовчують. Чому? Розгадайте таємницю трагедії і вийдіть з камери смертників. Пам'ятаєте, у вас є всього 60 хвилин і численні схованки, які потрібно знайти!
Що може статися на звичайній чемоданної фабриці? Нічого, якщо б не зниклі співробітники. Це чиїсь витівки або дивний збіг обставин? Тим не менш, є порожня фабрика, безліч механізмів і не одного живого людини. Ласкаво просимо в квест в реальності в Києві в жанрі пригоди «Валіза фабрика».
Жанры квеста в реальности квест-комната в Киеве 60minutes

Суть квесту в реальності в тому, що Вам потрібно відшукати відповіді на всі питання, використовуючи логіку і мислення. Напружена атмосфера квест-кімнати з механізмами і несподівана розв'язка. Ви готові йти на зустріч пригодам? При відвідуванні квесту в реальності в Києві перед вами відкриються двері старого моргу – квест-кімната «Морг. Нічне чергування», де потрібно провести ніч і зіткнутися з незрозумілими фактами. Ви готові до цього? Нові квести в реальності в Києві – для Вас!


Як почати гру в квести в реальності?

 

Вибирайте будь-який з вподобаних квестів в реальності в Києві і збирайте друзів – Вас чекають неймовірні пригоди і нереальні емоції! Щоб почати гру в квести в реальності, потрібно заздалегідь забронювати дату і час події. Квест-кімнати дуже популярні, тому бажана дата може бути зайнята. Щоб поставити бронь квест-кімнати, досить зайти на наш сайт в розділ з описами квест-кімнат, вибрати потрібний жанр квесту в реальності і клацнути по ярлику з бажаним часом. Наш адміністратор зателефонує Вам і уточнить деталі зустрічі. Клієнт може зробити замовлення на відвідини квесту в реальності безпосередньо по телефону. Для цього просто зателефонуйте нам за номером, вказаним на сайті і вкажіть дату і час відвідування квест-кімнати, кількість осіб, задайте запитання. Наш адміністратор забронює для Вас квест-кімнату на зручний час, розповість деякі деталі, які необхідно знати. Якщо обидва варіанти відвідування квест в реальності в Києві Вам не підходить з якихось причин, звертайтеся в наші групи в соціальних мережах – тут Ви знайдете всю необхідну інформацію про квест-кімнатах, а також всі контакти.

У нас є подарункові сертифікати на відвідування квесту в реальності у Києві на різні жанри. Для замовлення пишіть в особисті повідомлення або телефонуйте!