выйти из комнаты topreal.org

Подарунковий сертифікат на відвідування квест кімнати

Сертифікат на відвідування квест кімнат від 60minutes в подарунок - один з найоригінальніших і швидких способів подарувати незабутні емоції та пригоди для коханих, близьких, друзів та колег.

Подарункові сертифікати на відвідування квест кімнат від 60minutes дозволять Вам подарувати дорогим людям незабутні враження та море позитивних емоцій при проходженні сюжетних ліній квест кімнат різних жанрів.

Подарункові сертифікати на квест кімнати від 60minutes - це пригоди в реальності, які не схожі на ті які відбуваються у нас кожен день.

З допомогою подарункового сертифіката на проходження квест кімнати Ви можете опинитися в ув'язненні в самих незвичайних місцях: в ув'язненні блоку смертників палаючої в'язниці, в містичних кімнатах між 2-х світів, в старому міському морзі або в іншому незвичайному місці. Для того щоб двері квест кімнати відчинилися, потрібно пройти певну сюжетну лінію і виконати свою місію!

Подарункові сертифікати від 60minutes - це подарунки незабутніх пригод в реальності, які гідно оцінять так само як жінки, так і чоловіки, близькі, друзі та колеги.

Подарунковий сертифікат в квест кімнату також відмінно підійде для активних людей і любителів гострих відчуттів.

У квест кімнатах 60minutes кожен знайде незабутні пригоди в реальності у своєму жанрі. У нас можна вибрати квест кімнату різних жанрів: жанр кримінал - квест кімната «Блок смертників», жанр містика - квест кімната "Між 2-ма світами", жанр пригоди - квест кімната "Чемоданна фабрика", жанр жахи - квест кімната "Морг.Нічне чергування"

Найкращий подарунок Ваших для коханих, близьких, друзів і колег - це яскраві та незабутні емоції, які вони випробують
в процесі проходження однієї з сюжетних ліній наших квест кімнат.

Подаруйте стильно оформлений сертифікат від 60minutes на відвідування однієї з квест кімнат, і Ваш оригінальний подарунок запам'ятається назавжди!

Ми пропонуємо Вам заховати Ваш подарунок імениннику або для Вашої дівчини в прихованому схованці в одній з квест кімнат, отримати який можна після проходження певної сюжетної квест лінії із загадками, головоломками та іграми на логіку.Вартість подарункового сертифіката на відвідування квест-кімнати від 60minutes на 2-4 людини - 700 грн. Ви можете придбати подарунковий сертифікат на відвідування квест кімнати у нас в офісі або замовити доставку по Києву.

Замовте подарунковий сертифікат на відвідування квест кімнати від 60minutes прямо зараз!

Замовити подарунковий сертифікат на відвідування квест кімнати можна зателефонувавши нам за телефонами: (095) 125-71-57, (097) 165-36-27.