выйти из комнаты
VTEM skitter

Квест кімната "Між 2-ма світами"

VTEM skitter

Квест кімната "Валізна фабрика"

Квест кімната
"Між 2-ма світами"
жанр містика

Вас чекає зустріч з потойбічним світом населеним духами. Чи є він? Які таємниці він приховує? Познайомтеся з одержимим лікарем, який намагається забрати дочку у самої Смерті! ... У Вас 60 хвилин!!

 

Між 2-ма світами в Києві

Квест кімната
"Валізна фабрика"
жанр пригоди

Вам належить з'ясувати, що відбувається на валізній фабриці, де всі робітники зникли! Відкрийте таємницю валізної фабрики, яка стала для Вас пасткою за 60 хвилин!

 

Валізна фабрика у Києві

Що таке квест-кімната або квести вихід з кімнати від 60minutes?


Що таке квест-кімната

Що таке квест-кімната в реальності?

Квест-кімната - це гра в реальному житті з повним зануренням в атмосферу квесту. На протязі всієї гри перебуваючи в кімнаті потрібно будите шукати з неї вихід розгадуючи при цьому різноманітні тематичні головоломки і розслідувати події гри. Квест-кімнати, квести в реальності - це новий захоплюючий формат розваг у Києві!

командна гра

Квест-кімната командна гра!

Ідея живого квесту (квести вихід з кімнати) полягає в тому, що команду від двох до чотирьох чоловік замикають у квест-кімнаті, яка влаштована за певною сюжетної лінії! Дана гра підштовхує команду до спільної роботи над вирішенням завдання як вийти з кімнати.

час проходження квест-кімнати

Вийди з квест кімнати всього за 60 хвилин!

Після того як команда будить замкнена в локації квест-кімнати, їй дається одна годіна (рівно 60 хвилин) для розгадки секретів кімнати. Щоб перемогти команді гравців (від 2-х до 5-ти) потрібно розгадати секрети кімнати і знайти вихід з неї за 60 хвилин!

вийти з кімнати

Як вибратися з квест-кімнати?

У квест-кімнаті заховані різноманітні схованки, сама кімната сповнена загадок і логічних головоломок які потрібно вирішити для виявлення підказки. Для успішного проходження кімнати не потрібно спеціальних навичок і знань все що необхідно, це командна робота і уважність.

допомога у квесті

Не знаєш що робити - отримай підказку у нашого оператора!

Якщо Вашій команді дуже важко розгадати загадку або знайти ключ, Ви завжди на зв'язку з нашим оператором, який підкаже Вам як діяти в квест-кімнаті в скрутну хвилину. Не варто пережувати, що ви замкнені команда завжди може покинути кімнату, якщо учаснику стане погано. За учасниками протягом всієї гри приглядає оператор!

рішення квест кімнати

Знайди ключ і двері квест-кімнати відкриються!

Для успішного проходження гри необхідно знайти всі ключі, розгадати всі загадки і виконати всі завдання квест-кімнати. Перемогою в проходження квесту вважається вихід з кімнати у відведений час - за 60 хвилин. Якщо команда справляється з завдання менше ніж за годину, то вона може собою пишатися!


ВИБРАТИ КІМНАТУ


Кращі квест кімнати міста Києва!

Квест кімнати від 60Minutes - це пригоди в реальності, що ніяк не схожі на ті які проходять у нас кожен день. Ви можете опинитися в ув'язненні в самих незвичайних місцях: в ув'язненні блоку смертників палаючої в'язниці, в містичних кімнатах між 2-х світів, в старому міському морзі або в іншому незвичайному місці. Для того щоб двері квест кімнати відчинилися, потрібно пройти певну сюжетну лінію і виконати свою місію! У вас є лише 60 хвилин на те, щоб вибратися ... Або програти!

Чому квест кімнати від "60minutes" одні з найоригінальніших у місті Києві?

 

1. Кожна квест кімната складається з більш ніж 4х локацій з тайниками! ... ДЕТАЛЬНІШЕ

2. Нестандартні гостросюжетні лінії з жанрів містики, криміналу, жахів і пригод! ... ДЕТАЛЬНІШЕ

3. Оригінальний звуковий супровід і різні механізми в квест кімнатах! ... ДЕТАЛЬНІШЕ

4. Індивідуальні головоломки, загадки та ігри на логіку для кожної квест кімнати окремо!... ДЕТАЛЬНІШЕ

Перед відвідуванням квест-кімнати просимо Вас ознайомитися з нашими правилами та акціями:

Акции и скидки квест-комнат в Киеве от 60minutes
Не пропустіть акційні знижки в квест-кімнату "60 хвилин"! Наша квест-кімната пропонує Вам акційні знижки які діють на постійній основі... Детальніше
 Подарочный сертификат квест-комнат в Киеве от 60minutes Подарунковий сертифікат на відвідування квест-кімнати стане відмінним оригінальним подарунком для друзів!... Детальніше
 Правила квест-комнат в Киеве от 60minutes Перед відвідуванням квест-кімнати просимо Вас ознайомитися з правилами яких потрібно дотримуватися протягом квесту!... Детальніше